Skladišče 1
80,05 EUR / kos
Za 4 gume 320,19 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
70,54 EUR / kos
Za 4 gume 282,17 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563331119 |
| Znamka | Hankook |
| Model | RA18 |
| Širina | 155 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 90 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Kombinirano vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | F |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 8 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 155/80 R13 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 32,69 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 155/80 R13 79T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 33,25 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 155/80 R13 79T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 33,30 EUR
Preveri zalogo
Journey WR082 155/80 R13 91N
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 34,00 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 155/80 R13 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 34,03 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 155/80 R13 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,44 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 155/80 R13 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,85 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 155/80 R13 79T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 38,77 EUR
Preveri zalogo
Lassa SNOWAYS 3 155/80 R13 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,65 EUR
Preveri zalogo

