Skladišče 1
94,68 EUR / kos
Za 4 gume 378,71 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
88,17 EUR / kos
Za 4 gume 352,67 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
88,17 EUR / kos
Za 4 gume 352,67 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
103,18 EUR / kos
Za 4 gume 412,71 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
91,55 EUR / kos
Za 4 gume 366,20 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528700325140 |
| Znamka | Kleber |
| Model | DYNAXER HP4 |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 85 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 8 kg |
Priporočamo
Duraturn MOZZO WIN 195/55 R15 85H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 38,84 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO S+ 195/55 R15 85V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 40,38 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 195/55 R15 89V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 42,78 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 195/55 R15 85V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 43,48 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 195/55 R15 85V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,57 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 195/55 R15 85V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,10 EUR
Preveri zalogo
Trazano SW608 195/55 R15 89H RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,33 EUR
Preveri zalogo

