| EAN | 4038526067708 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 10.678 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 245/45 R20 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,66 EUR
Preveri zalogo
Minerva F205 245/45 R20 103Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,87 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV 245/45 R20 99Y
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 80,79 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 245/45 R20 103W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 86,88 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 245/45 R20 103W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 88,92 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 245/45 R20 103W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 90,45 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 245/45 R20 103V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 92,92 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 245/45 R20 103V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 94,83 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 245/45 R20 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 96,13 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS6 SUV XL 245/45 R20 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 126,80 EUR
Preveri zalogo

