| EAN | 5452000598677 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP CARGO |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 116 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | E |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 17.012 kg |
Priporočamo
Aplus A869 215/75 R16 113R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,80 EUR
Preveri zalogo
Aplus A867 215/75 R16 113R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,94 EUR
Preveri zalogo
Fronway VANPLUS 09 215/75 R16 116R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,77 EUR
Preveri zalogo
Duraturn WINTER 215/75 R16 113R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 71,43 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 215/75 R16 116R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,10 EUR
Preveri zalogo
Ling Long DURA MASTER VAN 215/75 R16 116S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,12 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TRANSIT 215/75 R16 116R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 76,31 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK VAN 215/75 R16 113R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 84,15 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M VAN 4S 215/75 R16 113R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,57 EUR
Preveri zalogo

