Skladišče 7
496,91 EUR / kos
Za 4 gume 1.987,66 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9998706103803 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PILOT SPORT 4S |
| Širina | 355 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | (Y) |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 75 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 14 kg |
Priporočamo
Michelin PILOT SPORT 4S 355/30 R19 110(Y)
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 496,91 EUR
Preveri zalogo

