Skladišče 7
45,30 EUR / kos
Za 4 gume 181,22 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528702788677 |
| Znamka | Kormoran |
| Model | ROAD |
| Širina | 155 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 75 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 5.54 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-3 155/65 R14 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 30,59 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MAXIMUS M2 155/65 R14 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,01 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 155/65 R14 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,58 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 155/65 R14 75H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,89 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 155/65 R14 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 32,38 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER 4S 155/65 R14 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 33,74 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX ET 155/65 R14 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 34,80 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 155/65 R14 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,04 EUR
Preveri zalogo

