VREDESTEIN QUATRAC 5 175/65 R14 82T
Skladišče 1
61,54 EUR / kos
Za 4 gume 246,14 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8714692315947 |
| Znamka | Vredestein |
| Model | QUATRAC 5 |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 82 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-401 175/65 R14 82T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,14 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO S 175/65 R14 86T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 35,58 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 175/65 R14 86T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,32 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 175/65 R14 82T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,67 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 175/65 R14 82T
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 37,76 EUR
Preveri zalogo

