Skladišče 1
147,76 EUR / kos
Za 4 gume 591,06 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
134,97 EUR / kos
Za 4 gume 539,87 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
134,97 EUR / kos
Za 4 gume 539,87 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
138,34 EUR / kos
Za 4 gume 553,34 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528700745696 |
| Znamka | Kleber |
| Model | KRISALP HP3 SUV XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 10 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON XL 225/65 R17 106V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,09 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV 225/65 R17 102H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,86 EUR
Preveri zalogo
Aplus A919 225/65 R17 102H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,60 EUR
Preveri zalogo
Novex SP 5 225/65 R17 102H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,05 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/65 R17 106V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,37 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/65 R17 106V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,37 EUR
Preveri zalogo
Sunny NC501 ALL SEASON XL 225/65 R17 106V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,03 EUR
Preveri zalogo

