CONTINENTAL SC-7 FR XL 305/25 R20 97Y
Skladišče 1
326,16 EUR / kos
Za 4 gume 1.304,62 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238039245 |
| Znamka | Continental |
| Model | SC-7 FR XL |
| Širina | 305 mm |
| Višina | 25 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 97 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | D |
| Hrup | 74 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Continental SC-7 FR XL 305/25 R20 97Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 326,16 EUR
Preveri zalogo
Michelin PS4 S XL 305/25 R20 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 332,37 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4S 305/25 R20 97Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 360,88 EUR
Preveri zalogo

