*Slika je simbolična
Skladišče 7
235,76 EUR / kos
Za 4 gume 943,04 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8904365512425 |
| Znamka | Ascenso |
| Model | CDR700 |
| Širina | 300 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 120 |
| Indeks hitrosti | D |
| Tip vozila | Agrokulturna mehanizacija |
| Sezona | Celosezonska |
| Teža | 34.15 kg |
Priporočamo
Advance AR1200 300/70 R20 120D
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 207,12 EUR
Preveri zalogo
Ascenso CDR700 300/70 R20 120D
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 235,76 EUR
Preveri zalogo
Ascenso CDR700 300/70 R20 120D
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 246,42 EUR
Preveri zalogo
Mitas AC70T 300/70 R20 110A8
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 429,00 EUR
Preveri zalogo
Firestone RADIAL 4000 300/70 R20 120A8
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 489,42 EUR
Preveri zalogo
Kleber FITKER 300/70 R20 120A8
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 599,07 EUR
Preveri zalogo

