Skladišče 7
56,58 EUR / kos
Za 4 gume 226,31 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8697322421327 |
| Znamka | Lassa |
| Model | LCR |
| Širina | 155 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 90 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | F |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Teža | 7.35 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON 155/70 R13 75T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 28,50 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 155/65 R13 73T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 28,79 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX ET 155/65 R13 73T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 29,45 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 155/70 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 29,68 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 155/80 R13 79T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 30,38 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R701 RADIAL 155/70 R13 75N
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 30,66 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 155/70 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 30,68 EUR
Preveri zalogo

