Skladišče 1
171,76 EUR / kos
Za 4 gume 687,02 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526473028 |
| Znamka | Cooper |
| Model | DISCOVERER AT3 SPORT 2 |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 16.176 kg |
Priporočamo
Aplus A919 255/65 R17 110H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,66 EUR
Preveri zalogo
Aplus A929 A/T OWL 255/65 R17 110T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 73,08 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 255/65 R17 110H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 82,50 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF2000 255/65 R17 110H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 84,64 EUR
Preveri zalogo
Petlas PT411 ALL-WEATHER 255/65 R17 110H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 117,63 EUR
Preveri zalogo
Petlas EXPLERO W671 SUV XL 255/65 R17 114H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 119,00 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS AT 3 255/65 R17 110T RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 119,07 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 255/65 R17 110T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 122,76 EUR
Preveri zalogo

