*Slika je simbolična
Skladišče 6
802,52 EUR / kos
Za 4 gume 3.210,06 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6941631411909 |
| Znamka | Advance |
| Model | AR1200 |
| Širina | 460 mm |
| Višina | 85 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 38 col |
| Indeks nosilnosti | 151 |
| Indeks hitrosti | D |
| Tip vozila | Agrokulturna mehanizacija |
| Sezona | Celosezonska |
| Hrup | 0 dB |
Priporočamo
Advance AR1200 460/85 R38 151D
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 802,52 EUR
Preveri zalogo
Ascenso TDR850 460/85 R38 149D
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 863,88 EUR
Preveri zalogo
Ascenso TDR850 460/85 R38 149D
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 906,16 EUR
Preveri zalogo
Ascenso TDR850 460/85 R38 167D
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 1.129,46 EUR
Preveri zalogo
Mitas AC85 460/85 R38 149A8
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 1.204,59 EUR
Preveri zalogo
Firestone PERFORMER 85 460/85 R38 149D
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 1.234,64 EUR
Preveri zalogo
Kleber TRAKER 460/85 R38 149A8
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 1.417,17 EUR
Preveri zalogo
Michelin AGRIBIB 2 460/85 R38 154A8
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 2.003,58 EUR
Preveri zalogo

