| EAN | 4038526492784 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 16 kg |
Priporočamo
Gripmax PRO WINTER XL 255/40 R22 103V
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 177,75 EUR
Preveri zalogo
Hankook W330 XL 255/40 R22 103H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 234,02 EUR
Preveri zalogo
Continental CROSS RX NE0 FR XL 255/40 R22 103V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 238,65 EUR
Preveri zalogo
Continental PREMIUM CONTACT 6 255/40 R22 103V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 275,77 EUR
Preveri zalogo
Hankook IK01A 255/40 R22 103V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 277,81 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO(PZ4) J PNCS XL 255/40 R22 103V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 291,54 EUR
Preveri zalogo
Continental PREMIUM 6 J FR XL 255/40 R22 103V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 300,14 EUR
Preveri zalogo
Continental PREMIUM 6 SEAL CSI FR J XL 255/40 R22 103V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 317,20 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT NE0 ENLITEN XL 255/40 R22 103Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 323,27 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT ALPIN 5 SUV 255/40 R22 103V
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 323,59 EUR
Preveri zalogo

