BRIDGESTONE ADVENTURE AX41S 180/80 R14 78P
*Slika je simbolična
Skladišče 7
147,50 EUR / kos
Za 4 gume 589,99 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286341738711 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | ADVENTURE AX41S |
| Širina | 180 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 78 |
| Indeks hitrosti | P |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 6.21 kg |
Priporočamo
Bridgestone ADVENTURE AX41S 180/80 R14 78P
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 147,50 EUR
Preveri zalogo
Dunlop K180 180/80 R14 78P
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 171,90 EUR
Preveri zalogo

