Skladišče 1
183,46 EUR / kos
Za 4 gume 733,83 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
179,58 EUR / kos
Za 4 gume 718,34 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
178,31 EUR / kos
Za 4 gume 713,23 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528705465346 |
| Znamka | Michelin |
| Model | CROSSCLIMATE 3 XL |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11.14 kg |
Priporočamo
Starmaxx ULTRASPORT ST760 235/55 R18 104W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 56,69 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 235/55 R18 104V
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,23 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 235/55 R18 100V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,96 EUR
Preveri zalogo
Aplus A919 XL 235/55 R18 104H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,80 EUR
Preveri zalogo
Ceat SPORTDRIVE 235/55 R18 104W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 69,17 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-507 235/55 R18 104V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,08 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 235/55 R18 104V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 73,91 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO TOURING 235/55 R18 100V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 74,27 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 235/55 R18 104W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,41 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/55 R18 104W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,84 EUR
Preveri zalogo

