CONTINENTAL PREMIUM CONTACT 2 195/55 R16 91H
Skladišče 7
120,07 EUR / kos
Za 4 gume 480,27 EUR
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9999238424584 |
| Znamka | Continental |
| Model | PREMIUM CONTACT 2 |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 91 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 8.29 kg |
Priporočamo
Hankook H426 195/55 R16 87V RFT
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 28,79 EUR
Preveri zalogo
Aplus A609 XL 195/55 R16 91V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 42,61 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 195/55 R16 87V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,33 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 195/55 R16 91V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 44,77 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 195/55 R16 87V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,00 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 195/55 R16 91V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,10 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 195/55 R16 87H RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,61 EUR
Preveri zalogo
Rovelo ALL SEASON 195/55 R16 91V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,10 EUR
Preveri zalogo

