Skladišče 7
593,12 EUR / kos
Za 4 gume 2.372,47 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528701980348 |
| Znamka | Michelin |
| Model | X MAXITRAILER |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19.5 col |
| Indeks nosilnosti | 143 |
| Indeks hitrosti | J |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Teža | 39.36 kg |
Priporočamo
Hankook TH31 255/60 R19.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 466,01 EUR
Preveri zalogo
Michelin X MAXITRAILER 255/60 R19.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 593,12 EUR
Preveri zalogo
Michelin X MAXITRAILER 255/60 R19.5 143J
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 699,75 EUR
Preveri zalogo

