Skladišče 2
360,22 EUR / kos
Za 4 gume 1.440,88 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526413055 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11.696 kg |
Priporočamo
Minerva F205 275/35 R19 100Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,89 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 275/35 R19 100Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,59 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 275/35 R19 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 93,22 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 275/35 R19 100V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 101,30 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT PS2 275/35 R19 100(Y) RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 112,24 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4S 275/35 R19 100(Y) RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 112,24 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V906 BLUEARTH XL 275/35 R19 100V
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 129,26 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 275/35 R19 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 155,73 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 XL 275/35 R19 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 162,93 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 275/35 R19 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 164,38 EUR
Preveri zalogo

