Skladišče 3
649,73 EUR / kos
Za 4 gume 2.598,92 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
670,19 EUR / kos
Za 4 gume 2.680,74 EUR
Na zalogi 11 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
642,10 EUR / kos
Za 4 gume 2.568,39 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528706963728 |
| Znamka | Michelin |
| Model | SU.SPORT ZP |
| Širina | 335 mm |
| Višina | 25 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 74 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 16 kg |
Priporočamo
Michelin PILOT SUPER SPORT 335/25 R20 99(Y) RFT RFP
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 642,10 EUR
Preveri zalogo

