Skladišče 1
139,37 EUR / kos
Za 4 gume 557,50 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
148,16 EUR / kos
Za 4 gume 592,63 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
148,16 EUR / kos
Za 4 gume 592,63 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
151,24 EUR / kos
Za 4 gume 604,97 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227431278 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | CINTURATO AS SF 3 XL |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 97 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 11.8 kg |
Priporočamo
Firestone WINTERHAWK 3 245/40 R18 97V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 50,39 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 245/40 R18 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,74 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 245/40 R18 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,74 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 245/40 R18 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,25 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 245/40 R18 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,72 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 245/40 R18 97W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,35 EUR
Preveri zalogo
Goldline IGL910 XL 245/40 R18 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,68 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 245/40 R18 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,09 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 245/40 R18 97W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,22 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 245/40 R18 97Y
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,62 EUR
Preveri zalogo

