*Slika je simbolična
Skladišče 7
50,10 EUR / kos
Za 4 gume 200,39 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227399554 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | DIABLO ROSSO SCOOTER |
| Širina | 120 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 53 |
| Indeks hitrosti | P |
| Tip vozila | Skuter |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 3.34 kg |
Priporočamo
Bridgestone B03 120/70 R13 53L
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 37,36 EUR
Preveri zalogo
Michelin POWER PURE SC 120/70 R13 53P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,03 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 120/70 R13 53P
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 46,46 EUR
Preveri zalogo
Metzeler ROADTEC SCOOTER 120/70 R13 53L
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,61 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL SCOOTER 120/70 R13 53P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 50,10 EUR
Preveri zalogo
Pirelli DIABLO ROSSO SCOOTER 120/70 R13 53P
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 50,10 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BATTLAX SC1 120/70 R13 53P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 50,33 EUR
Preveri zalogo
Michelin CITY GRIP 2 120/70 R13 53S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 51,31 EUR
Preveri zalogo
Michelin POWER PURE SC 120/70 R13 53P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,48 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 120/70 R13 53P
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,28 EUR
Preveri zalogo

