Skladišče 1
138,36 EUR / kos
Za 4 gume 553,46 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
143,25 EUR / kos
Za 4 gume 572,99 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
143,25 EUR / kos
Za 4 gume 572,99 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
148,86 EUR / kos
Za 4 gume 595,43 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563441245 |
| Znamka | Hankook |
| Model | DYNAP AT2 RF11 |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 111 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | E |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 16.4 kg |
Priporočamo
Aplus A919 XL 245/65 R17 111H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 75,51 EUR
Preveri zalogo
Ling Long CROSSWIND HT 245/65 R17 107T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 76,98 EUR
Preveri zalogo
Aplus A701 245/65 R17 111T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,51 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV XL 245/65 R17 111H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 80,56 EUR
Preveri zalogo
Ling Long CROSSWIND AT100 245/65 R17 111T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 82,93 EUR
Preveri zalogo
Aplus A929 A/T BSW 245/65 R17 107T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 90,08 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 245/65 R17 111H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 92,92 EUR
Preveri zalogo
Hifly AT601 245/65 R17 107T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 93,15 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 245/65 R17 111H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 94,15 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF3000 245/65 R17 117Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,64 EUR
Preveri zalogo

