Skladišče 3
127,53 EUR / kos
Za 4 gume 510,13 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
122,06 EUR / kos
Za 4 gume 488,24 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528702995129 |
| Znamka | Michelin |
| Model | ALPIN 7 XL |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 11 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 205/60 R16 96V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,25 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/60 R16 92V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,81 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 205/60 R16 92H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 48,20 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO S+ 205/60 R16 92H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 48,21 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/60 R16 92H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 49,65 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 205/60 R16 96V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 50,49 EUR
Preveri zalogo
Novex SP 5 XL 205/60 R16 96V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 50,72 EUR
Preveri zalogo

