Skladišče 3
84,93 EUR / kos
Za 4 gume 339,72 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
86,96 EUR / kos
Za 4 gume 347,86 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563527277 |
| Znamka | Hankook |
| Model | H750 ALLSEASON 3PMSF |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 7.09 kg |
Priporočamo
Strial STR TOURING 185/70 R14 88T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 40,08 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 185/70 R14 88T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,11 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 185/70 R14 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,85 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 185/70 R14 88T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,91 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/70 R14 88T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,95 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 185/70 R14 88H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 42,32 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 185/70 R14 88T
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 43,61 EUR
Preveri zalogo

