Skladišče 2
66,25 EUR / kos
Za 4 gume 264,98 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 5452000805591 |
| Znamka | Sava |
| Model | PERFECTA |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 80 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 5.67 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON 175/65 R13 80T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 35,41 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 175/65 R13 80T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,41 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 175/65 R13 80T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,59 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX ET 175/65 R13 80T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,07 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 175/65 R13 80T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 44,67 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE 4 SEASON 175/65 R13 80T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 47,51 EUR
Preveri zalogo
Sebring ROAD 175/65 R13 80T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 48,96 EUR
Preveri zalogo

