Skladišče 3
47,26 EUR / kos
Za 4 gume 189,03 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528700841039 |
| Znamka | Sebring |
| Model | FOR.SNOW+601 |
| Širina | 165 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 79 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | F |
| Zavorni razred | E |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 6.5 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON 165/70 R13 79T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 31,10 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 165/70 R13 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,89 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 165/70 R13 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 32,79 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX ET 165/70 R13 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 33,11 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN MAX WINTER HP 165/70 R13 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,57 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 165/70 R13 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,70 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 165/70 R13 79T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 39,96 EUR
Preveri zalogo

