Skladišče 7
807,71 EUR / kos
Za 4 gume 3.230,83 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528701305530 |
| Znamka | Michelin |
| Model | X LINE ENERGY F AS |
| Širina | 385 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22.5 col |
| Indeks nosilnosti | 160 |
| Indeks hitrosti | K |
| Tip vozila | Tovornjak |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 72.7 kg |
Priporočamo
Avantech TRR1000 385/65 R22.5 164K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 280,88 EUR
Preveri zalogo
Avantech APM2000 385/65 R22.5 164K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 282,16 EUR
Preveri zalogo
Trazano SMART TRANS T48 385/65 R22.5 164K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 287,26 EUR
Preveri zalogo
Avantech STR1000 385/65 R22.5 164K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 293,65 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO TRANS T47 385/65 R22.5 164K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 315,35 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO TRANS T47 385/65 R22.5 160K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 325,57 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO TRANS S17 385/65 R22.5 164K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 331,95 EUR
Preveri zalogo
Tegrys TE48T 385/65 R22.5 164K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 338,33 EUR
Preveri zalogo
Ling Long KXA400 385/65 R22.5 164J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 338,33 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx LZ300 385/65 R22.5 160K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 344,72 EUR
Preveri zalogo

