BRIDGESTONE ML50 110/80 R10 58J
*Slika je simbolična
Skladišče 7
37,82 EUR / kos
Za 4 gume 151,27 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286347602214 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | ML50 |
| Širina | 110 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 10 col |
| Indeks nosilnosti | 58 |
| Indeks hitrosti | J |
| Tip vozila | Skuter |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 2.78 kg |
Priporočamo
Continental CONTI TWIST 110/80 R10 63L
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 36,78 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone ML50 110/80 R10 58J
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 37,82 EUR
Preveri zalogo

