*Slika je simbolična
Skladišče 7
234,46 EUR / kos
Za 4 gume 937,82 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4024067004999 |
| Znamka | Semperit |
| Model | SPEED-GRIP 5 |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 14.79 kg |
Priporočamo
Fronway EURUS 08 275/45 R21 110W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 94,93 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 275/45 R21 110Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 99,26 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 275/45 R21 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 99,42 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 275/45 R21 110Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 101,82 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 275/45 R21 110W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 116,80 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 275/45 R21 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 120,21 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 275/45 R21 110W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 123,56 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS5 SUV XL 275/45 R21 110Y
Na zalogi 11 kosov v centralnem skladišču
Že od 147,33 EUR
Preveri zalogo
Nexen NFERA SPORT 275/45 R21 110Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 159,58 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS HP 2 275/45 R21 110Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 171,84 EUR
Preveri zalogo

