*Slika je simbolična
Skladišče 7
548,92 EUR / kos
Za 4 gume 2.195,70 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8590341075437 |
| Znamka | Mitas |
| Model | AC70G |
| Širina | 425 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 134 |
| Indeks hitrosti | G |
| Tip vozila | Agrokulturna mehanizacija |
| Sezona | Celosezonska |
| Teža | 53 kg |
Priporočamo
Ascenso IMR140 425/55 R17 134D
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 349,16 EUR
Preveri zalogo
Alliance 17 142A8/B ALLIANCE 570 425/55 R17 142A8/B
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 365,27 EUR
Preveri zalogo

