CONTINENTAL CONTI MOTION 140/70 R17 66W
*Slika je simbolična
Skladišče 7
82,02 EUR / kos
Za 4 gume 328,07 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238561326 |
| Znamka | Continental |
| Model | CONTI MOTION |
| Širina | 140 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 66 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 5.59 kg |
Priporočamo
Continental CONTI MOTION 140/70 R17 66W
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 82,02 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone S22 140/70 R17 66H
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 86,13 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL CITY 140/70 R17 66S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 88,85 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORTMAX Q-LITE 140/70 R17 66H
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 92,32 EUR
Preveri zalogo
Pirelli DIABLO ROSSO SPORT 140/70 R17 66S
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,67 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone S23 140/70 R17 66H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 103,05 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT STREET 140/70 R17 66H
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 111,97 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT STREET 140/70 R17 66S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 113,19 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT STREET RADIAL 140/70 R17 66H
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 115,03 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone RS10 140/70 R17 66H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 115,34 EUR
Preveri zalogo

