Skladišče 3
66,37 EUR / kos
Za 4 gume 265,50 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
66,37 EUR / kos
Za 4 gume 265,50 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622491702 |
| Znamka | Nexen |
| Model | N'BLUE HD PLUS |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 7.5 kg |
Priporočamo
Strial STR TOURING 185/70 R14 88T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 38,87 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 185/70 R14 88T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,16 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 185/70 R14 88T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,91 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 185/70 R14 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 42,04 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/70 R14 88T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 42,09 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 185/70 R14 88T
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 43,61 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 185/70 R14 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,43 EUR
Preveri zalogo

