CONTINENTAL PREMIUM CONTACT 185/50 R16 81V RFP
Skladišče 7
184,31 EUR / kos
Za 4 gume 737,25 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238020724 |
| Znamka | Continental |
| Model | PREMCO |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 81 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 67 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 9 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 185/50 R16 81V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,49 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/50 R16 81V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,65 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 185/50 R16 81V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 48,28 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ 185/50 R16 81H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 49,68 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 221 185/50 R16 81H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 52,65 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 185/50 R16 81V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,61 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA PRIMUS 185/50 R16 81V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,93 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SU1 185/50 R16 81V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 72,78 EUR
Preveri zalogo

