Skladišče 7
63,51 EUR / kos
Za 4 gume 254,02 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9988526041920 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | SPORT ALL SEASON |
| Širina | 165 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 79 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 5.9 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 165/65 R14 79H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 32,66 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 165/65 R14 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 33,57 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 165/65 R14 79H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 34,69 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 165/65 R14 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,49 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO WINTER 165/65 R14 79T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 35,84 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 165/65 R14 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,13 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 165/65 R14 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,62 EUR
Preveri zalogo

