Skladišče 1
223,62 EUR / kos
Za 4 gume 894,50 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
239,02 EUR / kos
Za 4 gume 956,06 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227281699 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | PZERO L LR |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Minerva F205 245/45 R20 103Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,87 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 245/45 R20 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 78,06 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV 245/45 R20 99Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 80,79 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 245/45 R20 103W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 86,88 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 245/45 R20 103W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 89,13 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 245/45 R20 103W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 90,37 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 245/45 R20 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 92,57 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 245/45 R20 103V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 92,70 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 245/45 R20 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 123,63 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS6 SUV XL 245/45 R20 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 126,80 EUR
Preveri zalogo

