*Slika je simbolična
Skladišče 7
64,23 EUR / kos
Za 4 gume 256,93 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6939801713380 |
| Znamka | Comforser |
| Model | SPORTS K4 |
| Širina | 165 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 74 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 6.22 kg |
Priporočamo
Comforser SPORTS K4 165/45 R16 74V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,23 EUR
Preveri zalogo

