CONTINENTAL SPORT CONTACT 7 255/30 R19 91Y RFP
Skladišče 1
238,51 EUR / kos
Za 4 gume 954,04 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
245,33 EUR / kos
Za 4 gume 981,31 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238040630 |
| Znamka | Continental |
| Model | SC-7 FR XL |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 91 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | D |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 10.07 kg |
Priporočamo
Ling Long SPORT MASTER 255/30 R19 91Y
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,63 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 255/30 R19 91Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 73,51 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 255/30 R19 91Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,62 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 255/30 R19 91Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 91,80 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 255/30 R19 91Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 93,29 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SU1 XL 255/30 R19 91Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 122,62 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 6 255/30 R19 91(Y) RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 126,27 EUR
Preveri zalogo
Firestone ROADHAWK 255/30 R19 91Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 149,10 EUR
Preveri zalogo
Fulda SPORTCONTROL 2 255/30 R19 91Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 151,99 EUR
Preveri zalogo

