Skladišče 2
363,03 EUR / kos
Za 4 gume 1.452,11 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526447906 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 15 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 265/40 R22 106Y
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 132,74 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS6 SUV XL 265/40 R22 106Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 162,93 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 265/40 R22 106Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 171,90 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 265/40 R22 106Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 174,56 EUR
Preveri zalogo
Continental PREMIUM CONTACT 6 265/40 R22 106V RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 186,32 EUR
Preveri zalogo
Kumho WS71 XL 265/40 R22 106V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 191,99 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127E 265/40 R22 106H RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 195,96 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 265/40 R22 106Y
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 201,89 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127E 265/40 R22 106H RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 207,48 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK510SUV 265/40 R22 106Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 214,48 EUR
Preveri zalogo

