*Slika je simbolična
Skladišče 7
1.208,97 EUR / kos
Za 4 gume 4.835,86 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286340888615 |
| Znamka | Firestone |
| Model | MAXI TRACTION 65 |
| Širina | 540 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 30 col |
| Indeks nosilnosti | 143 |
| Indeks hitrosti | D |
| Tip vozila | Agrokulturna mehanizacija |
| Sezona | Celosezonska |
| Teža | 125.8 kg |
Priporočamo
Ascenso TDR650 540/65 R30 150D
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 787,38 EUR
Preveri zalogo
Ascenso TDR650 540/65 R30 150D
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 819,80 EUR
Preveri zalogo
Ascenso TDR650 540/65 R30 150D
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 834,70 EUR
Preveri zalogo
Ascenso VDR2000 540/65 R30 161D
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 888,24 EUR
Preveri zalogo
Ascenso MDR1000 540/65 R30 161D
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 1.184,85 EUR
Preveri zalogo
Firestone MAXI TRACTION 65 540/65 R30 143D
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 1.208,97 EUR
Preveri zalogo
Ascenso VDR2000 540/65 R30 161A8
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 1.233,12 EUR
Preveri zalogo
Mitas AC65 540/65 R30 150D
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 1.249,37 EUR
Preveri zalogo
Kleber GRIPKER 540/65 R30 143D
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 1.504,25 EUR
Preveri zalogo
Mitas HCM 540/65 R30 161A8
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 1.872,81 EUR
Preveri zalogo

