Skladišče CCC
101,59 EUR / kos
Za 4 gume 406,36 EUR
Na zalogi 4 kosi v CCC skladišču Radomlje
-
+
V košarico
Dobava: TAKOJ! (ponedeljek - petek do 17h / CCC Radomlje)
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
105,08 EUR / kos
Za 4 gume 420,34 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
105,08 EUR / kos
Za 4 gume 420,34 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956643065 |
| Znamka | Kumho |
| Model | WP52+ XL |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON XL 215/60 R17 100V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,86 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/60 R17 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,45 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/60 R17 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,57 EUR
Preveri zalogo
Sunny NU025 215/60 R17 96V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,21 EUR
Preveri zalogo
Novex SUV HT XL 215/60 R17 100H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,65 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/60 R17 96V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,76 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 215/60 R17 100V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,56 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV 215/60 R17 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,43 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV 215/60 R17 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,43 EUR
Preveri zalogo

