Skladišče 3
62,23 EUR / kos
Za 4 gume 248,94 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956145316 |
| Znamka | Kumho |
| Model | SOLUS 4S HA31 |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 80 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | E |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 6.2 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON 175/65 R13 80T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 35,41 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 175/65 R13 80T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,41 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 175/65 R13 80T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,59 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX ET 175/65 R13 80T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,07 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 175/65 R13 80T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 44,67 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE 4 SEASON 175/65 R13 80T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 47,51 EUR
Preveri zalogo
Sebring ROAD 175/65 R13 80T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 48,96 EUR
Preveri zalogo

