BRIDGESTONE R660 195/65 R16 104T
Skladišče 7
112,24 EUR / kos
Za 4 gume 448,96 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2021
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9996342587011 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | R660 |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 12.19 kg |
Priporočamo
Strial STR 201 195/65 R16 104R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 34,19 EUR
Preveri zalogo
Petlas FULL POWER PT835 195/65 R16 104T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 56,35 EUR
Preveri zalogo
Goldline GLV1 195/65 R16 104T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,51 EUR
Preveri zalogo
Sunny NL106 195/65 R16 104T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,22 EUR
Preveri zalogo
Aplus A867 195/65 R16 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,81 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON LT+ 195/65 R16 104T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,77 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 195/65 R16 104T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,86 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TRANSIT 195/65 R16 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,71 EUR
Preveri zalogo

