Skladišče 1
82,03 EUR / kos
Za 4 gume 328,13 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
81,22 EUR / kos
Za 4 gume 324,88 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
81,22 EUR / kos
Za 4 gume 324,88 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
83,96 EUR / kos
Za 4 gume 335,84 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563462677 |
| Znamka | Hankook |
| Model | H750 ALLSEASON |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 7.7 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 195/60 R15 88V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,50 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 195/60 R15 88V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,60 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER 4S 195/60 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,42 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 4S 195/60 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,66 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 195/60 R15 88V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,00 EUR
Preveri zalogo

