Skladišče 3
297,02 EUR / kos
Za 4 gume 1.188,06 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227428728 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | P ZERO E ELECT RNF XL |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 105 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 14.82 kg |
Priporočamo
Maxtrek TREK M7 245/50 R20 102H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 21,59 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF1100 245/50 R20 105H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 97,30 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE SPORT ALL SEASON 245/50 R20 105V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 112,24 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 245/50 R20 105V
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 177,89 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G015 RPB XL 245/50 R20 102H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 197,84 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR CV G058 245/50 R20 102V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 203,81 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR CV4S G061 245/50 R20 105V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 215,16 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 245/50 R20 105V
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 221,94 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone D400 245/50 R20 102V
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 234,58 EUR
Preveri zalogo
BF Goodrich TRAIL TERRAIN 245/50 R20 102H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 242,02 EUR
Preveri zalogo

