Skladišče 1
238,15 EUR / kos
Za 4 gume 952,58 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
236,27 EUR / kos
Za 4 gume 945,06 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
233,30 EUR / kos
Za 4 gume 933,22 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563615530 |
| Znamka | Hankook |
| Model | K137A XL |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 102 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12.21 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 255/40 R21 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 84,32 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 255/40 R21 102W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 86,87 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 255/40 R21 102Y
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 92,77 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 255/40 R21 102W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 96,18 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 255/40 R21 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 115,54 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 5 255/40 R21 102Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 140,30 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 255/40 R21 102W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 144,44 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 5P 255/40 R21 102Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 154,33 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 255/40 R21 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 169,62 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE 4 SEASON 2 XL 255/40 R21 102W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 177,61 EUR
Preveri zalogo

