Skladišče 1
58,22 EUR / kos
Za 4 gume 232,89 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
59,52 EUR / kos
Za 4 gume 238,09 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
59,52 EUR / kos
Za 4 gume 238,09 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
64,76 EUR / kos
Za 4 gume 259,04 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622186301 |
| Znamka | Nexen |
| Model | NBLUE 4 SEASON |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 86 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 5 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-3 185/65 R14 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,52 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 185/65 R14 86H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 38,87 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 185/65 R14 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,24 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON 185/65 R14 86H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 40,60 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 185/65 R14 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,17 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/65 R14 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,69 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 185/65 R14 86T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 41,91 EUR
Preveri zalogo

