Skladišče 7
115,24 EUR / kos
Za 4 gume 460,97 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4968814990145 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | BLUEARTH-XT AE61 |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12.06 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON XL 235/55 R17 103W
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,38 EUR
Preveri zalogo
Aplus A502 235/55 R17 103H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,52 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS NANO XL 235/55 R17 103W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 61,68 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 235/55 R17 103W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 62,61 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/55 R17 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,23 EUR
Preveri zalogo
Aplus A702 XL 235/55 R17 103V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,23 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 235/55 R17 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,32 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 235/55 R17 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,69 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 235/55 R17 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,65 EUR
Preveri zalogo
Sunny NC501 ALL SEASON XL 235/55 R17 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,79 EUR
Preveri zalogo

