| EAN | 4038526514172 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER SUMMER |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 8.3 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 205/60 R16 96V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,25 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/60 R16 92V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,81 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 205/60 R16 92H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 48,20 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO S+ 205/60 R16 92H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 48,21 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/60 R16 92H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 49,65 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 205/60 R16 96V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 50,49 EUR
Preveri zalogo
Novex SP 5 XL 205/60 R16 96V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 50,72 EUR
Preveri zalogo

