Skladišče 1
98,17 EUR / kos
Za 4 gume 392,69 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
94,82 EUR / kos
Za 4 gume 379,27 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
91,24 EUR / kos
Za 4 gume 364,95 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622103131 |
| Znamka | Nexen |
| Model | N FERA PRIMUS XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 9.46 kg |
Priporočamo
Aplus A502 XL 225/55 R16 99H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,41 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 225/55 R16 99W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,11 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/55 R16 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,11 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 225/55 R16 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,77 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 225/55 R16 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,38 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/55 R16 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,52 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 225/55 R16 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,72 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 221 XL 225/55 R16 99V
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,48 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 225/55 R16 99V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,89 EUR
Preveri zalogo

